Народився 9 грудня 1974 року в місті Олександрівськ на Луганщині. У 1980 році переїхав до села Вороньків Бориспільського району на Київщині, адже це батьківщина діда, маминого батька. Саме дідусь посприяв любові до природи, водив на прогулянки лісами та луками. Щоправда, була дитяча мрія стати льотчиком, але перемогла цікавість до всього живого, а передовсім – птахів.

Тож років з восьми-дев’яти років почав читати відповідну літературу, спостерігати за птахами в природі, тримати їх вдома. До закінчення школи мав хороше уявлення про місцеву орнітофауну, чітко визначав пернатих за виглядом і голосами. Паралельно з юних років почав малювати, але лише птахів.

1992 року був призваний до лав Збройних сил України; проходячи службу два роки не полишав орнітологію і мистецтво, навіть оселив співочих птахів у казармі. По звільненню вирішив долучитися до науковців і опинився у стінах Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАНУ на посаді старшого лаборанта. Колеги оцінили художній дар і стали пропонувати виготовляти ілюстрації до різних видань. Перший плакат з малюнком чайки видало Українське товариство охорони птахів у 1996 році і це був початок. Далі розгорнулась співпраця з Природничим музеєм, Київським зоопарком, Будинком природи, ботанічними садами та іншими закладами відповідної тематики. Замовлень стало настільки багато, що постало важке питання – що обрати – цікаву інститутську роботу в Центрі кільцювання птахів, тобто експедиції в колі чудових людей чи стати “вільним художником”. Таки залишився художником, однак не пориваючи тісного зв’язку з людьми науки та аматорами-птахолюбами. Регулярно спілкуюся з молодим поколінням, влаштовуючи екскурсії, майстер-класи з малювання, тощо. Завжди утримую вдома птахів, що потрапили в біду: хворих, поранених, це теж викликає цікавість, співчуття і має певне просвітницьке значення, особливо для дітей.

Також пишу тексти, найчастіше науково-популярні нариси про птахів, їх публікують у газетах та журналах. Автор серії з двох книг “Наші птахи”, які містять мої розповіді та малюнки. В інших випадках виступаю лише ілюстратором. Найбільшою працею став польовий визначних “Птахи фауни України”, також “Червона книга України” (2009), а також: “Птахи садів і парків Києва”, “Птахи взимку”, “Заповідні куточки Кіровоградщини”, “Заповідні куточки Сумщини”, та багато інших. Нерідко був співавтором з іншими ілюстраторами. Малював для десятків плакатів і листівок, співпрацював з багатьма газетами і журналами. Мав персональні виставки в Києві та Борисполі.
Окремою сторінкою став проект “Пернаті друзі”, з яким співпрацюю з 2013 року. Це серія книжок з моїми ілюстраціями й текстами сучасних орнітологів. Станом на 2022 рік вийшли книги “Знайомі незнайомці” (2014, 2019), “Вартові ночі”, “Володарі неба”, “Крила над водою”. Презентації проходили в Києві, Львові, Харкові, Борисполі. Співпраця успішно триває.

Також мені було надано звання почесного громадянина Бориспільського району.